Apartmány Špindlerův Mlýn – Labská, Svatý Petr

Pokud hledáte ideální místo pro strávení letní či zimní dovolené s Vaším partnerem, dětmi, rodinou, přáteli či kolegy, nabízíme Vám kouzelné bydlení přímo v srdci krkonošských hor – ve Špindlerově Mlýně. Hostům nabízíme apartmány M9, A1, A3, A4 a A7, které se liší svou velikostí i vybavením. V každém Vás ale bude čekat soukromá kuchyně s plotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, ledničkou a nádobí s příbory, dále je samozřejmostí soukromá koupelna s vanou nebo sprchou, WC, TV, SAT a internetové připojení zdarma.

V luxusně vybavených apartmánech si můžete vařit sami, nebo můžete využít rodinnou restauraci

V okolí se nachází množství restaurací, které Vám umožní užít si dovolenou bez starostí o plná bříška. Doporučujeme Vám navštívit rodinnou restauraci, která se nachází přímo v pensionu Monika. Ta nabízí bohaté bufetové snídaně a výběr domácích pokrmů z jídelního lístku po celý den. Pro milovníky specialit zde k jejich přípravám slouží netradiční lávové kameny, které dodají jídlu nezaměnitelnou chuť.

V létě i v zimě je pro Vás v okolí apartmánu vždy připraveno velké množství aktivit

Letní i zimní dovolená v KrkonošíchVšechny apartmány leží na slunném místě v okolí penzionu Monika a jsou vyhledávány především kvůli jejich poloze, která umožňuje návštěvníkům využívat v pohodlí všechny lanovky v okolí. Oblíbenými jsou lanovky Labská a Svatý Petr, které patří k nejnavštěvovanějším v Krkonoších. Areál Svatý Petr je nejvýznamnějším centrem sportovního dění ve Špindlerově Mlýně, každým rokem je místem mnoha významných sportovních akcí. Přímo v areálu jsou v zimní sezóně v provozu 3 lanové dráhy a pět vleků. Sjezdové tratě jsou co do délky převýšení i úpravy nejkvalitnější v celé ČR. Bohatě navštěvovaný je i snowpark včetně U rampy.

V rámci celého Špindlerova Mlýna (5 lanové dráhy a 11 vleků) platí jednotné jízdné. S areálem Medvědín, který je také velmi oblíbený, je Svatý Petr propojen pravidelnou linkou SKI BUSU. V letní sezóně od května do října můžete vyzkoušet tenisové dvorce s možností pořádání turnajů, od června 2001 je v provozu nová sjezdová MTB trať pro horská kola. Závodní tratě pro horská kola jsou k dispozici pro trénink s využitím dopravy lanovou dráhou Svatý Petr – Pláň. Areály Svatý Petr a Labská jsou startovacími místy pro paragliding ve Špindlerově Mlýně. Každý, kdo chce zažít kouzelnou atmosféru krkonošských hor a užít si jedny z nejoblíbenějších sjezdovek, má možnost využít ke zpestření dovolené jeden z našich nabízených apartmánů – určitě nebudete litovat!