Dovolená ve Špindlerově Mlýně v apartmánech

Dopřejte si pobyt v přepychovém ubytování – mnoho turistických stezek, lyžařských středisek a nedotčenou okolní přírodu. Právě tohle na Vás čeká v každém z našich nabízených apartmánů, které se nachází přímo v srdci Krkonoš – pouhých 10-12 minut chůze od Špindlerova Mlýna. Zažijete nezapomenutelné zážitky, díky kterým se Vy i Vaše děti budete na tohle místo rádi vracet.

Z naší nabídky horských apartmánů si vybere opravdu každý!

Horské apartmányNa výběr máme hned několik kategorií apartmánů, které se liší svou velikostí a vybavením. V nabídce můžete nalézt apartmány M9, A1, A2, A3, A4 a A7 v rozmezí od 45m2 do 100m2, proto ubytování může využít jak pár toužící po romantickém blahu, tak i rodina s dětmi, kteří vyhledávají vyřádění. Ubytovací jednotky jsou situovány v klidné oblasti Špindlerova Mlýna na Bedřichově hned vedle lesa, kde začínají lyžařské i turistické tratě a přitom se nachází v těsné blízkosti centra města i zábavy. Do samého města trvá cesta pouhých 10-12 minut pěšky. Umístění zaručuje naprostou relaxaci, při které načerpáte novou energii do dalších dnů a zároveň nabízí spoustu aktivního vyžití v okolí.

Adrenalinové zážitky najdete na každém kroku, stačí si jen vybrat

Sportovní aktivityPro všechny milovníky adrenalinu je připraven let na obří houpačce z patnáctimetrové výšky, sjezd lyžařské sjezdovky na terénních koloběžkách, jízda na nejdelší bobové dráze v ČR, jízda na čtyřkolkách, tenis, squash, koupaliště a dva aquaparky, koupání v tůních divokého Bílého Labe, jízda volnou horskou přírodou na koních a mnoho dalšího! Po celodenních aktivitách můžete navštívit luxusní wellness centrum, kde načerpáte sílu na další zážitky.

V létě se ohřejete na sluníčku, v zimě vyrazíte na sjezdovky

Ubytování doporučujeme ve všech ročních obdobích. V létě vás budou budit hřejivé paprsky slunce, které Vám umožní během dne využít krásné prostředí krkonošských hor pro turistiku, jízdu na kole nebo pouhou relaxaci na čerstvém vzduchu. V zimě se můžete těšit na sněhovou nadílku, která zajistí zábavu všem milovníkům zimních aktivit. Lyžování, snowboarding, snowtubing nebo pouhé stavění sněhuláka Vám zajistí nezapomenutelné zážitky. Tohle všechno a ještě mnohem více nabízí naše horské apartmány, které představují místo dokonalé relaxace i aktivního vyřádění pro celou rodinu!