Firemní akce a ubytování v okolí Prahy

Uvažujete o firemní akci spojené s návštěvou naší metropole, ale nechcete ubytování v drahém hotelu v centru nebo případně cenově dostupném, leč špatně dostupném hotelu na okraji Prahy? Plánujete teambuilding a hledáte zařízení, které Vám poskytne nejen široké možnosti sportovního vyžití ale také zázemí ve vnitřních prostorech. Nebo je Váš záměr mnohem prozaičtější a Vaše firma chystá seminář či školení a je nutno dobře vybavený hotel s kvalitní  obsluhou a technikou? Pokud jste si na některou z těchto otázek odpověděli ANO, dovolte abychom Vám představili Hotel Sport v Kralupech u Prahy.

Hotel Sport nabízí kvalitní ubytování pouhých dvacet kilometrů od Prahy. Do Prahy se dostanete po dálnici D8 nebo vlakem. Přičemž vlakové nádraží je nedaleko hotelu. K dispozici je Vám celkem 7 vybavených konferenčních sálů  a salónků pro Vaše firemní školení či firemní akci.

Mezi školeními si můžete odskočit třeba na projížďku po Vltavě na nově zrekonstruovaném parníku. Parník Praha Vás zaujme svým interiérem, který je v létě klimatizován a v zimě vytápěn. Historická plavba centrem Prahy kolem Karlova mostu se tak  stane nezapomenutelným zážitkem.

Pokud cestujete do Prahy čistě jen za prací a potřebujete přespat několik nocí v levném ubytovacím zařízení. Je Vám k dispozici ubytovna Praha. Ubytovnu naleznete na Černém mostě. Ubytovna nabízí ubytování za skvělé ceny při zachování standardu ubytování. Ubytovna nabízí díky centru Černý most mnoho kulturních aktivit a dopravní dostupnost do centra Prahy je také její předností.