Levné apartmány Medvědín – Špindlerův Mlýn

Plánujete dovolenou v Krkonoších a hledáte vhodné místo pro pobyt? Máme pro Vás připravenou jedinečnou nabídku ubytování v apartmánech v nejnavštěvovanějších horách České republiky! Krkonoše Vás svou atmosférou natolik okouzlí, že se na tohle místo budete rádi vracet. Nabízíme levné apartmány několika velikostí s různým vybavením, takže si každý vybere dle svých potřeb.

Apartmány jsou vhodné pro lidi všech věkových kategorií

Apartmány jsou od 45m2 do 100m2, takže můžete vyrazit jak na romantickou dovolenou ve dvou, tak na pobyt s dětmi, přáteli nebo kolegy z práce. Každý apartmán je navíc vybaven vlastní kuchyňkou s mikrovlnnou troubou, plotýnkovým vařičem, ledničkou a v některých je navíc i veškeré nádobí a příbory. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou nebo vanou, vlastní WC, TV se satelitním připojením a internetové připojení zdarma.

Lanovkou z apartmánu na Medvědín

Apartmány jsou situovány na slunném místě poblíž vyhlášené lanovky Medvědín. Do Špindlerova Mlýna přitom cesta trvá pěšky pouhých 10 minut! Medvědín je oblíbená čtyřsedačková lanovka, která byla do provozu uvedena roku 1994 a od té doby představuje nejnavštěvovanější lanovku v Krkonoších. Samotný Medvědín je zalesněný vrch v Českém hřebenu (1235 m), tyčící se nad soutokem Labe a Bílého Labe. Vrch je zalesněný smrkem. Ve vrcholových částech jsou louky a zatravněné sjezdové tratě.

Medvědín

Na Medvědíně se nachází lyžařský areál se sjezdovkami a běžeckými tratěmi. Sedačková lanovka umožňuje snadný přístup na hřeben Krkonoš a k Vrbatově boudě. Lanovka překonává výškový rozdíl 440m a u její horní stanice Vás potěší občerstvení. Lanovka je v provozu v zimní, ale i letní sezóně. Konečná stanice je výchozím místem turistických a cyklistický tras. Poskytuje překrásné pohledy na hřebeny Krkonoš včetně pohledu na nejvyšší horu – Sněžku. Přístup na vrchol je z mnoha směrů. Nejsnazší je to právě lanovkou. Lanovka Medvědín je dlouhá celých 1910 metrů, takže zařídí naprosté vyžití všem milovníkům zimních aktivit. Dolní stanice se nachází ve Špindlerově Mlýně ve výšce 743 m a její horní stanice pod vrcholem hory Medvědín. Lanovka překonává výškový rozdíl 490m a jezdí od 8 do 18 hodin. V létě je možnost přepravy kol. Od horní stanice lanovky si můžete naplánovat např. túru k prameni Labe. Medvědín je také ideálním startovacím místem pro paragliding. Všem nadšencům zimy doporučujeme toto útulné bydlení, ze kterého budete mít tuto populární lanovku na dosah!