Levné apartmány s koupelnou a kuchyňkou – Špindlerův Mlýn

Vydejte se za poznáním krás Krkonoš a zastavte se v jednom z našich přepychových apartmánů. V naší nabídce naleznete hned několik kategorií apartmánů, které se liší svou velikostí a vybavením. Projděte si v menu jednotlivé typy našich apartmánů M9, A1, A2, A3, A4 a A7 a vyberte si ten, který pro Vás bude nejvhodnější. Připraveny jsou apartmány v rozmezí od 45m2 do 100m2, které poslouží jak pobytům pro dva, tak i pro celou rodinu či partu přátel, kolegů. Každý apartmán je vybaven vlastní kuchyňkou a koupelnou, ve většině se navíc můžete těšit na TV, SAT i internetové připojení zdrama, takže zde najdete vše potřebné pro Vaše úplné pohodlí. Díky kuchyni si můžete připravit pokrmy přesně podle Vašich představ nebo využít jednu z horských restaurací, kde si přijdou na své všichni gurmáni.

Cenově dostupné apartmány s širokým výběrem volnočasových aktivit

Ceny apartmánů se liší podle typu a velikosti apartmánu a také dle termínu pobytu, jsou ale zcela bezkonkurenční. Ubytování nabízíme v samém srdci Krkonošských hor – ve Špindlerově Mlýně, který spadá mezi nejvýznamnější lyžařské a turistické oblasti. Apartmány jsou situovány v klidné části Špindlerova Mlýna na Bedřichově v těsné blízkosti lesa, zde jsou pro Vaši zábavu k dispozici otevřené i kryté tenisové kurty, bowling, stolní tenis, dětské hřiště s trampolínou, posilovna i sauna (vzdáleny 200m od apartmánů). Pro malé i velké je ve vzdálenosti pouhých 300m připraven také aquapark s tobogánem a krytým bazénem s wellness centrem. Adrenalinové nadšence jistě potěší let na obří houpačce z patnáctimetrové výšky, sjezd lyžařské sjezdovky na terénních koloběžkách, jízda na nejdelší bobové dráze v ČR, jízda na čtyřkolkách, tenis, squash, koupaliště a dva aquaparky, koupání v tůních divokého Bílého Labe, jízda volnou horskou přírodou na koních a mnoho dalšího!

Naše apartmány jsou Vám k dispozici celoročně!

Apartmány jsou vhodné k pobytu ve všech ročních obdobích. V létě na Vás čeká kouzelné horské prostředí Krkonoš se svěžím vzduchem a spousta turistických a cyklistických stezek. V zimním období Vás zase potěší množství sjezdovek v okolí, které slouží k naprostému vyžití lyžařů, snowboardistů i milovníkům všech ostatních zimních aktivit. Pokud hledáte útulné bydlení, které dodá Vaší dovolené kouzlo a pohodu, v naší nabídce si určitě vyberete!