Ubytování v apartmánech v centru Špindlerova Mlýna

Apartmanový důmVyražte si užít opravdovou relaxaci do jednoho z našich útulných apartmánů, které se nachází v jedné z nejkrásnějších a nejklidnějších částí Špindlerova Mlýna. Díky svojí poloze je oblíbeným místem ke strávení romantického víkendu i rodinné dovolené a nabízí široký výběr aktivit pro trávení volného času. Pro své vybavení je jako stvořený pro odpočinek i sport. Z naší nabídky si vybere každý!

Bohatě vybavené apartmány v různých velikostech

Nabízíme několik apartmánů rozdílných velikostí i vybaveností. Všechny ubytovací jednotky se nachází v klidném prostředí Špindlerova Mlýna – apartmán o velikosti 60 m2 se nachází na zahradě pensionu Monika, další nabízené apartmány jsou o velikosti 70 m2, 45 m2 a 55 m2 a nachází se o ulici níže (cca 60 m od pensionu Monika v apartmánovém domě). Největší apartmán v prvním patře pensionu Monika je situován na jižní a západní stranu domu o velikosti cca 100 m2. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou, která obsahuje mikrovlnnou troubu, lednici, varnou konvici, keramickou desku s plotýnkovým vařičem, některé jsou navíc doplněny o kávovar, nádobí i příbory. Všude se také můžete těšit na soukromou koupelnu se sprchou nebo vanou. Samozřejmostí je i TV, SAT a internetové připojení zdarma ve všech pokojích.

Prožijte aktivní dovolenou s velkým výběrem sportovních aktivit

Aktivní dovolená Špindlerův mlýnDíky jedinečné poloze našich apartmánů si užijete báječného klidu a relaxace a při tom na Vás čeká v okolí spousta aktivit. Pokud se rozhodnete strávit zde dovolenou v letních měsících, určitě využijte množství turistických i cyklistických stezek v okolí. Pokud si chcete zpestřit dovolenou trochou adrenalinu, jistě Vás potěší například let na obří houpačce z patnáctimetrové výšky, sjezd lyžařské sjezdovky na terénních koloběžkách, jízda na nejdelší bobové dráze v ČR, jízda na čtyřkolkách, tenis, squash, plavání a dva aquaparky, koupání v tůních divokého Bílého Labe, jízda volnou horskou přírodou na koních a mnoho dalšího! Pro milovníky sněhu tady máme sjezdovky, které nabízí turistům místo pro lyžování, snowboarding a jiné zimní aktivity. Nejbližší vlek je 400 m vedle hotelu Harmony, při standardních sněhových podmínkách se vrátíte na lyžích přímo zpět do apartmánového domu modrou sjezdovkou č.13. Zastávka Skibusu (který jezdí celé zimní období zdarma) je vzdálena pouhých 150 m od apartmánového domu. Krkonošské hory skrývají spoustu krás a pobyt na čerstvém horském vzduchu Vám zaručeně dodá energii do dalších dní.