Aquapark a krytý bazén Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn – místo, které zná většina lidí, jako centrum zimních sportů a radovánek na lyžích nebo na snowboardu. Avšak právě zde můžete najít sportovní vyžití, jako je například krytý bazén a aquapark. V současné době jsou velmi rozšířené a velmi oblíbené aquaparky, kde naleznete nejrůznější vodní aktivity a právě zde si Vaše děti užijí plno zábavy na tobogánech. Právě tyto aktivity zajisté ocení po náročném dni stráveným na místních sjezdovkách, nebo po překrásných horských túrách. Toto rekreační zařízení Vám nabídne jak rekreační, tak i dětský bazén s nejrůznějšími tobogány. Pro Vás i Vaše děti jsou zde připraveny tři tobogány různých typů a velikostí, kdy ten nejdelší tobogán je dlouhý až 72 metrů. Ani zde nemůže chybět jeden z nejoblíbenějších tobogánů, tak zvaný člunový tobogán, při kterém zažijete opravdový adrenalin. A co by to bylo za aquapark, kdyby zde chyběla atrakce divoká řeka.

Nabídka služeb v Aquaparku Špindlerův Mlýn je opravdu široká!

Aquapark Špindlerův MlýnPokud už budete nasyceni tobogány a divokými řekami, které Vás zaručeně pobaví, tak můžete vyzkoušet relax v podobě vířivky a perličkové koupele. V nabídce je malá a velká vířivka a využít bude moci i perličková masážní lůžka, které zaručeně uvolní Vaše tělo a mysl. V rámci Vaší návštěvy v tomto zařízení budete moci využít i služby místního wellness centra, které se nachází přímo v areálu Aquaparku Špindlerův Mlýn. Wellness centrum Vám nabídne finskou saunu, parní lázně, solnou infrasaunu a pro Vaše děti je zde připraven dětský koutek.

Aquapark ve Špindlerově Mlýně nabízí i služby firemních a soukromých večírků, které zahrnuje ubytování, catering, pronájem celého aquaparku pro firmy, rauty, grilování, teambuilding programy pro firmy a jazykové a sportovní pobyty. Pokud tedy navštívíte překrásné horské město Špindlerům Mlýn, tak určitě nezapomeňte na Aquapark, který Vás zajisté překvapí svou vybaveností a sportovní atmosférou.

Otevírací doba Aquaparku je následující:

ZÁŘÍ – ŘÍJEN do 18.10.
pondělí – čtvrtek 13:00 – 18:00
pátek 13:00 – 19:00
sobota 10:00 – 19:00
neděle 10:00 – 18:00
ŘÍJEN od 19.10. – 1.11.
pondělí – pátek 12:00 – 19:00
sobota 10:00 – 19:00
neděle 10:00 – 18:00