Dobré restaurace Špindlerův Mlýn – kam jít na jídlo ve Špindlu

Asi každého při své dovolené ve Špindlerově Mlýně napadne, kam si dnes dojdu na dobrý oběd nebo večeři? Najít v dnešní době kvalitní restauraci bývá někdy problém, a tudíž Vám nabídneme vybrané restaurace, které zajisté uspokojí Vaše chuťové pohárky.

Jídla nevšední kvality najdete v restauraci Orange le Moon

V první řadě zmíníme restauraci Orange le Moon, která se nachází v ulici Lesní čp. 50 ve Špindlerově Mlýně. Jedná se o vkusně zařízenou restauraci s nádechem retra, kde na Vás dýchne domácí atmosféra. Ceny jídel se pohybují od 676 Kč do 2726 Kč, avšak nelekejte se těchto cen. Za tyto peníze Vám budou servírována jídla nevšední kvality a chutí, které Vás zaručeně překvapí a do této restaurace se budete rádi vracet.

Pizzeria Belmonte nabízí italskou kuchyni

Pokud upřednostňujete raději italskou kuchyni, tak je pro Vaši návštěvu připravena Pizzeria Belmonte, nacházející se v ulici Okružní 116 ve městě Špindlerův Mlýn. Tato restaurace zaujímá druhé místo v oblíbenosti místních restaurací. Právě zde budete moci ochutnat tradiční italské speciality, jako jsou pizzy nejrůznějších typů a druhů, penne, pasta a výborné rizoto. Při svém obědě nebo večeři Vám budou nabídnuta výborná italská vína a jiné osvěžující nápoje.

Restaurace v Hotel Erlebachova bouda a její tradiční speciality

Pokud raději upřednostňujete tradiční speciality místních kuchyní, tak Vám můžete vřele nabídnout restauraci v Hotel Erlebachova bouda, nacházející se na adrese Špindlerův Mlýn čp. 109. Restaurace je zařízena v moderním stylu a obsluhovat Vás bude příjemný a mladý personál. Tato restaurace si získá milovníky romantiky a to především z důvodu toho, že restaurace disponuje nádherným výhledem na scenérii okolí Špindlerova Mlýna.

Místní i mezinárodní speciality najdete v restauraci Apetit

Restaurace Apetit nacházející se na adrese Svatopetrská 125 Špindlerů Mlýn, Vám nabídne útulné posezení v restauraci, která je vyzdobena v tradičním horském stylu. Restaurace Vám nabídne jak místní speciality, tak speciality mezinárodní kuchyně. Tato restaurace zaujímá čtvrté místo v oblíbenosti ve městě Špindlerův Mlýn.

Restaurace Abacante s mexickou kuchyni

Milovníci mexické kuchyně si přijdou na své v restauraci Abacante, nacházející se na adrese Okružní 150 ve Špindlerově Mlýně. Restaurace nabízí mexické speciality a je celkově vyzdobena v mexickém stylu. Obsluhovat Vás bude příjemný personál, který ovládá mezinárodní řeči.

Restaurace Praha s evropskou kuchyni

Jako další restauraci, která Vám nabídne evropskou kuchyni, představujeme restauraci s názvem Restaurace Praha, kterou naleznete na adrese Okružní 118 ve Špindlerově Mlýně. Tato útulná a cenově dostupná restaurace Vám nabídne velmi příjemné a objemné menu, ze kterého si vybere i ten nejnáročnější host.

Restaurace Le Petit Gourmand servíruje francouzské speciality

Restaurace Le Petit Gourmand Vám nabízí francouzské speciality v cenovém rozhraní od 169 Kč do 824 Kč. Restauraci naleznete na adrese Horní 213 ve Špindlerově Mlýně. Restaurace je zařízena v tradičním francouzském stylu a nabídka jídel Vás zaručeně mile překvapí.

Pro východoevropskou kuchyni si zajděte do Špindlerové hospody

Pokud preferujete východoevropskou kuchyni, tak rozhodně musíte navštívit Špindlerovu hospodu, kterou naleznete na adrese Špindlerovské náměstí 11 ve Špindlerově Mlýně. Interiér restaurace je veden v retro stylu a posezení v této restauraci Vás příjemné potěší.

Restaurace Appetit Open Kitchen a její italské pokrmy

Jako další restauraci, která nabízí především italské pokrmy, Vám přestavujeme restauraci Appetit Open Kitchen, kterou naleznete na adrese Hotel Lomnice, Svatopetrská 125 ve Špindlerově Mlýně. V restauraci zařízené v italském stylu budete moci ochutnat jak italské speciality, tak speciality české a mezinárodní a to vše za přijatelné ceny.

Restaurace Hotel Hradec je zařízená v tradičním moderním stylu

V neposlední řadě zmíníme restauraci Hotel Hradec, která se nachází na adrese Vrchlabská, Bedřichov 41 ve Špindlerově Mlýně. Restaurace je zařízena v tradičním moderním stylu a obsluhovat Vás bude příjemný personál.