Masáže a wellness ve Špindlerově Mlýně

Při své návštěvě města Špindlerův Mlýn a po náročném dni jak na lyžích nebo na kolech, můžete využít nepřeberného množství nabídek masáží a wellness, které se nachází přímo ve městě.

Wellness centrum Špindlerův Mlýn

Jedno z nejznámějších míst nabízející wellness služby a masáže je Wellness centrum Špindlerův Mlýn, nacházející se v části Bedřichov 62 ve Špindlerově Mlýně. Toto centrum Vám nabídne vodní ráj s atrakcemi, s bazénem o délce 25 metrů a whirlpool. Toto wellness centrum nabízí i široký výběr masáží a sportovních služeb, jako je tenis, squash, fitness a kola. Vstup lze samozřejmě spojit s pobytem ve wellness zóně se saunami, whirlpool a kneipem.

Wellness UKO

Jako další wellness centrum v Krkonoších lze představit Wellness UKO, nacházející se v části Bedřichov 301. Toto centrum se může pochlubit bazény se slanou vodou, vířivkou a se třemi druhy sauny a samozřejmostí je i relaxační místnost v podkroví. Právě v tomto centru můžete cvičit power-jogu.

Wellness and Spa Hotel Svornost

Mezi další oblíbená wellness centra ve městě Špindlerům Mlýn počítáme Wellness and Spa Hotel Svornost, které svým hostům nabízí krytý bazén, fitness centrum, masáže, balneo procedury, sauny, vodní masáže, perličkové koupele, kosmetiku a kadeřnictví. Toto wellness centrum naleznete na adrese Harachov 496 ve Špindlerově Mlýně.

Wellness centrum Orea Hotels

Přímo ve městě Špindlerův Mlýn můžete na adrese čp. 280 nalézt wellness centrum Orea Hotels s.r.o., které svým návštěvníkům nabízí procedury, jako jsou bazén, whirlpool, sauna, parní lázně, masáže a solárium. Služby jsou za velmi příznivé ceny a otevřeno je denně.

Sauna World Harmony Club hotel

Další výjimečné wellness centrum ve Špindlerově Mlýně je centrum s označením Sauna World Harmony Club hotel, který svým návštěvníkům nabízí prvotřídní služby, jako je velká finská sauna, tropická sauna, eukalyptová sauna, parní lázeň, bylinková sauna, Kneippův chodník a hydromasážní whirlpool. Centrum dále nabízí velké množství masáží, jako jsou aroma masáže, baňkování, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže a zábaly, pepřové procedury, medové masáže a klasické sportovní a rekondiční masáže. Provozní doba je v letních měsících od 16:00 hod. do 21:30 hod. a v zimních měsících od 14:00 hod. do 22:00 hod. Toto wellness centrum naleznete na adrese Bedřichov 106 ve Špindlerově Mlýně.

Spa and Relax centrum Hotel Praha

Mezi hosty velmi oblíbené wellness centrum se nazývá Spa and Relax centrum Hotel Praha, které naleznete na adrese Okružní 118 ve Špindlerově Mlýně. Toto centrum nabízí služby, jako jsou bylinkové sauny, laconia, což je nízkoteplotní sauna o teplotě 48 – 50 stupňů C a finskou saunu. Otevírací doba je v týdnu od 12:00 hod. do 20:00 hod. a o víkendu od 10:00 hod. do 20:00 hod.