O Špindlerově Mlýně

Špindlerův Mlýn je považován za velmi atraktivní lokalitu pro různé sportovní aktivity. V zimě je lokalita vyhledávána především pro spoustu kvalitních sjezdovek, které slouží lyžarům, snowboardistům a jiným fandům zimních sportů. V létě zase skvěle využijete prostředí pro jízdu na koni, rybaření, paragliding nebo rafting. Špindlerův Mlýn se považuje obecně za velmi dobrou lokalitu, která je vhodná například pro dovolené s dětmi nebo pořádání kongresové turistiky či obchodních jednání.

Ubytování ve Špindlerově Mlýně dnes už není výhradně jen o pěší turistice nebo v zimním období jen o lyžování. Špindlerův Mlýn nabízí i příležitosti k jiné formě zábav, například adrenalinové sporty. Mezi tyto sporty řadíme třeba přemostění nad Špindlerovskou hrází pod přehradou nebo let na obří houpačce z patnáctimetrové výšky. Další adrenalinové sporty jsou například jízda volnou horskou přírodou na koních či koupání v tůních divokého Bílého Labe. Nevšedním zážitkem se může stát jízda na nejdelší letní bobové dráze v České republice, která má 1200m nebo jízda na terénních motorových čtyřkolkách.

K ubytování ve Špindlerově Mlýně patří i různé horské hospůdky, které nabízí krkonošské speciality. Najdete zde i vinárny a bary. Každý si může přijít na své a svým hostům velmi rádi poradíme, kam zrovna zajít a co navštívit.

Partnerem sekce Špindlerův Mlýn jsou hotely a pensiony ve Špindlerově Mlýně, hotely v Krkonoších a Ubytování ve Zruči nad Sázavou.