Půjčovny lyží ve Špindlerově Mlýně – půjčte si lyže

Na svou dovolenou do Krkonoš přímo do Špindlerova Mlýna můžete vyrazit i bez vlastních lyží a vše si budete moci zapůjčit na místě. Právě město Špindlerův Mlýn Vám nabídne nepřeberné množství půjčoven lyží a to za velmi přijatelné ceny. Vše si budete moci dopředu zarezervovat a tím si zajistíte, že v době příjezdu do Krkonoš budete mít vše připravené na Vaši jízdu. Budete si moci zarezervovat délku lyží, délku sjezdových holí a samozřejmostí je i velikost lyžařských bot a tímto se vyvarujete zdlouhavého běhání a shánění tohoto vybavení po městě. Vyhnete se tak pokušení kupovat si každý rok nové trendy vybavení, abyste šli s dobou.

Velký výběr lyžařského vybavení najdete v půjčovnách lyží po celém Špindlerově Mlýně

Místní půjčovny Vám nabídnou lyžařské vybavení nových typů a po celou svou dovolenou budete tzv. IN. Nejvýznamnější společností, zabývající se půjčováním lyžařského vybavení ve městě Špindlerův Mlýn, je sportovní a vzdělávací agentura Yellow Point, která je otevřena denně v době od 8:30 hodin do 17:00 hodin. Mezi další půjčovny lyžařského vybavení ve městě Špindlerův Mlýn patří půjčovna Ski rent Špidl nacházející se u autobusového nádraží ve Špindlerově Mlýně. Tato půjčovna je otevřena denně a nabízí velkou škálu vybavení za velmi přijatelné ceny. Za zmínku stojí i půjčovna Sunski, nacházející se v centru Špindlerova Mlýna, vedle hotelu Huberus. Tato půjčovna je pro Vás otevřena denně a nabízí k půjčení moderní lyžařské vybavení všech známých značek za přijatelné ceny. EFA Edge For All s.r.o. je další společností, která se zabývá pronájmem lyžařského vybavení za velmi přijatelné ceny. Půjčovna je otevřena denně a naleznete ji na adrese Špindlerův Mlýn čp. 168. Tato firma pronajímá lyže, hole, lyžařské boty, helmy a snowboardy všech značek za přijatelné ceny. V neposlední řadě lze zmínit společnost Skol Max – Ski School a.s., která svým zákazníkům nabízí služby zapůjčení lyžařského vybavení za přijatelné ceny a to všech světoznámých lyžařských značek. Provozovnu společnosti naleznete na adrese Svatopetrská 260 ve Špindlerově Mlýně.

I hotely a penziony Vám půjčí lyžařské vybavení

Půjčováním lyží a lyžařského vybavení se nezabývají jen tyto výše uvedené společnosti, ale v místních hotelech a penzionech naleznete malé hotelové půjčovny, které určitě uspokojí každého návštěvníka. Jak už bylo řečeno, není potřeba vlastnit vlastní lyžařské vybavení, vše si budete moci zapůjčit přímo ve Špindlerově Mlýně.