SKIAREÁL Špindlerův Mlýn

Jedete na zimní dovolenou do krkonošských hor? Tak to nesmíte při Vašem pobytu za žádnou cenu vynechat srdce celých hor – Špindlerův Mlýn. Připravili jsme pro Vás jedinečný Skiareál, který se také díky své propracovanosti stal jedním z nejoblíbenějších v České republice. V celém skiareálu funguje celkem 17 lyžařských vleků a lanovek o celkové délce přesahující 14 kilometrů a hodinové přepravní kapacitě 20 500 osob.

Areál Svatý Petr nabízí sportovní vyžití opravdu pro každého

Nejvyhledávanějším areálem je Svatý Petr, který je dějištěm mnoha velkých sportovních akcí v České republice. Ve Svatém Petru si vybere opravdu každý. Od dlouhé široké modré sjezdovky čekající na začínající lyžaře, až po černou FIS World Cup vyhledávanou zkušenými jezdci. Další sjezdovka, vyhledávaná zejména zkušenými lyžaři, je krásná dlouhá členitá sjezdovka Hromovka. Nejvyšším vrcholem skiareálu je Medvědín, který se téměř dotýká oblaků. Červená sjezdovka s novou tváří široká až 60 metrů, se posouvá na přední místa nejširších sjezdovek v ČR. Ani černá sjezdovka nezůstává pozadu a s novým rozšířením a nově instalovanými bezpečnostními prvky láká náročnější lyžaře.

Areál Horní Mísečky vhodný hlavně pro začínající lyžaře a děti

Horní Mísečky naopak představují malý areál, který slouží k výcviku. Výborná mírná a široká sjezdovka pro děti a začínající lyžaře. Zde začínají všichni lyžaři a snowboardisté. Labská je také vyhledávána rodinami s dětmi. Je to klidné a menší středisko, které se nachází u Labské přehrady na začátku Špindlerova Mlýna. Jedná se o červenou sjezdovku.

Ve snowparcích se vyřádí všichni příznivci adrenalinové zábavy

Pro adrenalinové nadšence jsou tu připraveny snowparky, které Vám dovolí vyletět do vzduchu jako pták a zažít pocit volnosti. Vlnky, boule, ježdění na bednách a zábradlích – to nabízí snowparky. Jsou to skvělá místa pro zpestření jízdy na sjezdovce pro každého lyžaře či snowboardistu. Zároveň jsou výborným místem na učení nových triků pro začátečníky i pokročilé.

Pro běžkaře jsou připravené dlouhé upravené tratě

Milovníci běžek budou překvapeni desítkami kilometrů upravených tratí, které umožňují poznávat krásy zasněžených hor pouze pomocí vlastní energie. Dále na Vás čeká velké množství restaurací, kde se můžete posilnit, obchodů, půjčoven, lyžařských i snowboardistických škol a především spousta lanovek, vleků a sjezdovek! Tohle všechno a ještě mnohem více můžete zažít v oblíbeném Skiareálu Špindlerův Mlýn!