Skiareál STOH Svatý Petr

Chcete se projet po sjezdovce, kde řádili kluci z filmu Snowboarďáci nebo kde se před lety natáčel Bodyguard? Pak sbalte lyže a snowboardy a přijeďte do Krkonoš do populárního lyžařského skiareálu STOH, který se nachází u oblasti Svatý Petr. Zaparkujete pod kopcem, energii doplníte připraveným venkovním občerstvení a zajezdíte si na 1200 m dlouhé sjezdovce. Můžete se těšit na zasněžované středisko, které zaručí lyžování za každého počasí, denně upravované tratě pro příjemnou jízdu všech lyžařů a snowboardistů.

Odbavovací systémem umožňuje střídání sjezdovek

Pro návštěvníky je připraven také společný odbavovací systém Skiareálu Svatý Petr, který umožňuje střídání sjezdovek ve Špindlerově Mlýně, takže mají hosté možnost navštívit obrovské množství sjezdovek bez starostí a za nízkou cenu. Pokud si navíc opatříte permanentku na lokální jízdné, budete překvapeni velmi zajímavou cenou, která zaujme každého milovníka zimních sportů. Také se snažíme, aby se náš areál co nejrychleji rozvíjel a mohl svým návštěvníků nabídnout co nejširší nabídku veškerého vyžití.

Sjezdovky vhodné i pro rodiny s dětmi

Když se rozhodnete přijet ke sjezdovce autem, budou na Vás čekat odstavná místa zdarma, takže nemusíte řešit problémy s parkováním nebo vzdáleným docházením ke skiareálu. Areál je vhodný také pro rodiny s dětmi, protože se zde nachází několik nenáročných sjezdovek. Po náročném řádění na sněhu se určitě zastavte v některé z místních restaurací, které tvoří místo odpočinku pro načerpání nových sil. Vyberte si pokrmy z jídelního lístku dle chuti nebo připravená menu každý den. A pokud se budete chtít zahřát, šálek horkého čaje nebo kávy jsou Vám kdykoliv k dispozici. A po doplnění energie v restauraci? Hurá zpátky na svah užívat si kouzlo Krkonoš i celého Špindlerova Mlýna v obklopení nedotčené přírody se svěžím horským vzduchem! Zaručeně budete odjíždět Vy i Vaše děti spokojeni a budete se na tohle magické místo rádi vracet. Celý areál je Vám denně k dispozici od 7:00 do 16:00 hodin. Přijeďte vyzkoušet oblíbený skiareál a navštivte sjezdovky, na kterých trénují naši nejlepší reprezentanti!