Snowtubing park – Špindlerův Mlýn – Bedřichov

Chcete zažít nezapomenutelný zážitek, na který budete rádi vzpomínat po celý život? Pak přijeďte do krásných krkonošských hor, konkrétně do Špindlerova Mlýna, kde na Vás v Bedřichově čeká zábavný snowtubing park. Můžete se těšit na nevšední zážitek z rychlé jízdy na sněhu.

Snowtubing si užijete v zimě a v létě je pro Vás nachystán summer tubing

Snowtubing je bezpečný sjezd na velké duši z pneumatiky nebo v gumovém člunu. Pocit volnosti je umocněn nádhernou krajinou u Špindlerova Mlýna s výhledem na nejvyšší hory Krkonoš. Vlastní zážitek je možné si vychutnat jak samostatně, tak i se skupinkou přátel. Všechno potřebné ke sjezdu je pro Vás už připravené. Pokud se rozhodnete navštívit Krkonoše v letním období, nezoufejte, že není sníh! Máme nově otevřený summer tubing. Jedná se o nejdelší summer tubing ve Střední Evropě, kdy díky unikátnímu umělému povrchu jezdí tubingové čluny jako po sněhu ve 180 metrů dlouhé dráze s 8 zatáčkami. Summer tubing je bezpečná zábava se vzrušením z jízdy v klopených zatáčkách.

Se zorbingem si užijete spousty zábavy

Pro adrenalinové nadšence s větší odvahou je navíc připraven zorbing! Základem je průhledná koule ze speciálního PVC s průměrem přes 2,5 – 3.6 metru a hmotností 60 – 90 kilogramů. Dovnitř vlezete tunelem, připoutáte se a pak se již jen kutálíte a kutálíte ze svahu dolů. Na konci tohoto zážitku je bezpečné zastavení díky protisvahu. Připraveny pro Vás jsou 2 zorbovací dráhy – můžete si zvolit pomalejší nebo rychlou variantu. Po nezapomenutelném zážitku se vydejte relaxovat do jedné z nabízených restaurací v okolí či na nákupy do některého z obchůdků. Posezení na terase se sklenkou vína nebo zmrzlinovým pohárem s výhledem na krásu hor a západ slunce Vám dodá energii do dalších dnů. Přijeďte se vyřádit s přáteli nebo s rodinou do Krkonoš!